info@dav.cz

Administrativní pracovnice – praxe v pojišťovnictví výhodou

Náš klient, zavedená stabilní společnost zabývající se finančními produkty a pojišťovnictvím hledá do svýho tým administrativní pracovnici ideálně s předchozí praxí v jakékoliv finanční či pojišťovnické sféře.

Místo pracoviště: Štefánikova, Brno
Pracovní poměr: na plný úvazek
Smluvní vztah: pracovní smlouva
Vzdělání: minimálně maturita.

Pozice : Administrativní pracovník

Náplň práce:

zadávání dat do firemního programu
kompletní administrativní činnost spojená s komunikací s klienty
spolupráce s obchodním oddělením
zodpovědnost za chod kanceláře
párování plateb
storna smluv
změny smluv
Evidence a zpracování dokumentů – archivace
práce na PC

Požadujeme:

minimálně maturita
dobrou znalost na PC (Office – excel, word, outlook)
konstruktivní přístup
ochota spolupráce
pečlivost, spolehlivost, diskrétnost
schopnost pracovat samostatně i v týmu
praxe v oboru pojišťovnictví – velkou výhodou

Nabízíme:

příjemné pracovní prostředí
práci na HPP
výhodnou pracovní dobu

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete životopis, budeme Vás kontaktovat.