info@dav.cz

Administrativní pracovnice-záskok za nemoc

Informace o firmě:

Náš klient se zabývá prováděním chemických povrchových úprav nerezových ocelí, především mořením a pasivací. V této oblasti je vedoucí firmou v ČR a SR, zaměstnává cca 50 pracovníků

Pracovní náplň :

vyřizování pošty, uvádění a péče o návštěvy, starost o kuchyňku a celý chod kanceláře
denní řešení operativních záležitostí
spolupráce s účetní
asistentská činnost jednatelům společnosti
příjem objednávek pro služby a zboží

Požadavky na uchazeče :

Znalost MS Office ( Excelu,Word,Outlook)
Znalost ABRA velkou výhodou (není podmínkou)
Aktivní přístup k úkolům, pečlivost, zodpovědné a spolehlivé jednání

Pracoviště

Karásek 1c, Brno – Řečkovice
Typ pracovního poměru:
Dohoda o provedení činnosti, brigáda, práce na dobu určitou(zástup za dlouhodobou nemoc)
Pondělí až pátek 7:00 – 15:30
Mzda:
23 000,-

Nabízíme:

Práce v menším kolektivu
Kancelář v nově zrekonstruované budově
Možnost profesního růstu, později možnost práce na plný úvazek
Práce v příjemné a dopravně dostupné části Brna (vlakové nádraží, firemní parkoviště)
V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.