info@dav.cz

Administrativní pracovník/ce – personalista-ka

Jedná se o zkrácený úvazek v rozsahu 6 hod. denně. Postupně předpokládáme dle rozvoje firmy přechod na plný úvazek.

Informace o firmě:

Firma FK system – povrchové úpravy, s.r.o. se zabývá prováděním povrchových úprav, především mořením a pasivací legovaných antikorozních ocelí. V této oblasti jsme vedoucí firmou v ČR a SR. Firma zaměstnává cca 50 pracovníků.

Pracovní náplň:

  • Administrativní podpora při organizaci výběrových řízení, komunikace s personální agenturou
  • Administrativní úkony s nástupem a výstupem nových zaměstnanců
  • Komunikace s úřady OSSZ, zdravotní poj., atd.
  • Zpracování pracovních smluv a ostatních dokumentů souvisejících se zaměstnanci
  • Zpracování podkladů ke mzdám, koordinace s ostatními odděleními
  • Komunikace se závodním lékařem, vedení pracovně – lékařských prohlídek
  • Evidence veškerých školení zaměstnanců
  • Výpomoc při zpracování ročního zúčtování daní za zaměstnance
  • Evidence pracovních úrazů
  • Archivace personálních a mzdových dokumentů
  • Správa evidence docházky zaměstnanců

Pracoviště: Od října – listopadu 2019 nový areál v Řečkovicích, ul. Karásek.

Pracovní doba: 8.00 – 14.30 hod.

Požadujeme:

– Ukončené středoškolské vzdělání s maturitou.

– Uživatelská práce na PC (WORD, EXCEL, …), orientaci na internetu.

– Práce v programu PREMIER výhodou.

– Komunikační schopnosti, samostatné jednání.

– Základní znalost přípravy podkladů pro mzdové účetnictví výhodou.

– Řidičský průkaz sk. B výhodou.

– Čistý trestní rejstřík.

Nabízíme:

– Nástupní plat: 17 000 Kč (částečný úvazek)

– Roční odměny (podle hospodaření firmy)

– Příspěvek na stravování

– Práce v novém areálu

– Možnost dalšího vzdělání a profesního růstu

– Práce ve vedoucí firmě v oboru

– Seriózní, nadstandardní přístup

Nástup: co nejdříve