info@dav.cz

Asistentka eshopu

Náš klient, společnost zabývající se prodejem dárkového zboží a kosmetiky pro ženy, sídlící v Ivanovicích na Hané, hledá do svého týmu asistentku eshopu.

Popis pozice:

Asistentka e-shopu spoluvytváří firemní identitu a aktivně se podílí na sestavení a komunikaci produktového portfolia. Sleduje trendy a pomáhá při výběru nových značek a recenzuje nové produkty.

Náplň práce:

  • Správa produktového portfolia a jeho aktualizace
  • Správa sociálních sítí
  • Příprava podkladů pro externí marketingovou agenturu a spolupráce s ní
  • Textování nových produktů
  • Překlady z AJ
  • Psaní článků na blog

Požadujeme:

  • Orientaci a přehled na trhu s kosmetikou
  • Znalost AJ na úrovni B2, překlady do ČJ
  • Dokonalá znalost češtiny
  • Kreativita při psaní textů
  • Multitasking
  • bydliště do 50 km od Ivanovic na Hané

Nabízíme:

  • Atraktivní pracovní náplň
  • Mladý kolektiv
  • Přátelská atmosféra
  • Stravenky, pracovní telefon a notebook
  • HPP, po-pá

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis, budeme Vás ihned zpětně kontaktovat.