info@dav.cz

Asistentka obchodní ředitelky

Popis pozice:
Jste schopen/na denně zvládnout precizně a odpovědně množství svěřených úkolů? Naplňuje Vás různorodá práce, jejíž výsledky lze vidět? Hledáte práci, kolektiv, místo, kam chcete/budete chodit s radostí?
Je možné, že hledáme právě Vás.

Náš klient je distributorem software pro návrh plošných spojů v oboru vývoje elektroniky. Je malá, dynamická a úspěšná firma. Na trhu patří v jejich oboru k největším, distribuované produkty najdete již více než 20 let v největších a nejmodernějších firmách působících v České a Slovenské republice. Jeho úspěch si nechce nechat pro sebe, proto hledají člověka, který rozšíří vítězný tým na pozici:

Asistent/ka obchodní ředitelky

Vaší náplní práce bude:

  • aktivní denní řešení firemní a obchodní agendy společnosti,
  • komunikace se zákazníky, tvorby nabídek a kalkulací, poskytování informací zákazníkům o produktech, fakturace,
  • administrativní podpora sales & support týmu,
  • administrativní podpora marketingu a
  • organizační zajišťování odborných akcí společnosti.

Nesmí Vám chybět:

  • dobré, prokazatelné výsledky v předcházejících činnostech (práce, brigáda),
  • výborné komunikační schopnosti,
  • příjemné a profesionální vystupování, ochotu učit se novým věcem,
  • aktivní znalost anglického jazyka,
  • rutinní znalost práce s PC,
  • organizační schopnosti, spolehlivost, pečlivost, odpovědnost, samostatnost a
  • loajalita k zaměstnavateli.

Výhodou jsou:

  • zkušenosti se SW SalesForce a SW Pohoda a
  • řidičský průkaz skupiny B.
  • Nabízíme Vám:
  • práci na HPP,
  • dobré platové ohodnocení: hrubá mzda až 30.000 Kč + výkonnostní prémie,
  • každoroční valorizace základu mzdy,
  • 7 hodinová pracovní doba,
  • 5 týdnů dovolené, 3 sick days,
  • pěkné a moderní pracovní prostředí s výbornou dopravní dostupností – Babák Office,
  • aktivní podíl na rozvoji dynamické firmy,
  • přátelský a nekuřácký kolektiv
  • nástup možný ihned.

Těšíme se na Váš životopis, děkujeme. Budeme Vás ihned kontaktovat