info@dav.cz

Číšník/servírka ve vlastní Pizzerii

Číšník/servírka ve vlastní pizzerii

ČÍŠNÍK – SERVÍRKA VE VLASTNÍ PIZZERII

Pro zavedenou pizzerii v centru Brna hledáme spolupracovníka, který má zájem podílet se aktivně na provozu pizzerie, být společníkem a pracovat pro ni.
Forma spolupráce domluvou.
Adresa pracoviště: Jakubské náměstí
Datum nástupu: ihned
Do našeho týmu hledáme schopného vedoucího číšníka /servírku/provozního , který se bude podílet na vedení pizzerie. Hledáme člověka, který se chce aktivně podílet na podnikání v tomto oboru.

POŽADAVKY:

  • schopnost vést kolektiv
  • znalost anglického jazyka podmínkou
  • aktivní přístup
  • komunikativnost
  • praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
  • minimální vzdělání: středoškolské/výuční list

NÁPLŇ PRÁCE:

  • řízení, koordinace a kontrola činnosti provozu
  • odpovědnost za řízení zaměstnanců
  • komunikace se zákazníky a dodavateli
  • obsluha zákazníků
  • administrativní práce
  • odpovědnost za skladové hospodářství
  • spolupráce s účetním oddělením

NABÍZÍME:

  • možnost podílet se na směřování nového podniku a ovlivnit gastronomickou nabídku
  • odborné gastronomické vzdělávání a manažerské kurzy
  • zvýšení výdělku v závislosti na úspěšnosti podniku

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete Váš životopis. Následně Vás ihned kontaktujeme telefonicky pro bližší informace.