info@dav.cz

Číšník/servírka

Do hotelových restaurací přijme Wellness a kongres resort Helios číšníka/servírku

Náplň práce

Příprava provozu, otevření, přijímání a usazování hostů
Příjem objednávek a obsluha hostů
Stálá komunikace s hosty – servírování pokrmů a nápojů
Vedení pokladny – účtování tržeb hostům
Organizace a zajištění plynulého chodu restaurace, úklid
Příprava a pomoc při pořádání akcí

Požadujeme

Příjemné a slušné vystupování, profesionalita
Zodpovědnost, pracovitost, spolehlivost, loajalita, flexibilitu
Týmový duch
Turnusové služby (dlouhý/krátký týden 9:00 – 21:00/22:00)
Znalost cizích jazyků angličtina/němčina výhodou
Vyučen v oboru číšník/servírka nebo prokazatelně zaučen
Vhodné pro absolventy středních škol
nebo bez vyučení v oboru s praxí min. 1 rok

Nabízíme

Mzda od 20.000 Kč
Po zapracování možnost zvýšení mzdy v závislosti na výkonu práce
Stabilní, celoroční práci
Firemní benefity (strava, wellness, pracovní oblečení)
Nástup na pozici ihned, nebo po dohodě.
Pracovní poměr na dobu neurčitou
Pracovní zařazení hotel Helios/hotel Toč, Lipová-lázně
Zázemí stabilní společnosti
Po dohodě možnost zaměstnaneckého ubytování mezi směnami

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.