info@dav.cz

Dělník – ce do výroby + základy administrativy

Náš klient, přední česká společnost ve zpracování drůbežího masa , hledá do svého týmu

na provozovně Modřice Dělnici/ka/ ve výrobě

Informace o pracovním místě a mzdových podmínkách:

Požadujeme ( kvalifikační předpoklady):

·         Střední škola nebo učební obor s maturitou

·         Praxe v administrativě

·         ochotu občasně pracovat i „rukama“.- není pravidelně, je to pouze při seznámení s provozem

–         znalost práce na PC

Náplň práce:

·         Balení a skládání výrobků na tácky.

·         Částečně Doplňující administrativní práce pro výrobní úsek, což znamená základní znalost práce v EXCELU, protože bude zpracovávat mzdové podklady, docházku, nemocenskou a další administrativu pro cca 300 zaměstnanců. ( To byla informace jen pro Vás)

·         Pracovní doba – 1 směnný provoz 6:00-14:30.

Nabízíme:

·         Zodpovědnou a zajímavou práci.

·         Možnost dalšího zaškolování a vzdělávání v daném oboru.

·         Hrubá měsíční mzda od 18 000 – 20 000 Kč.

·         Stravování – na ranní i na odpolední směně, cena 15,- Kč/jídlo.

·         Zvýhodněný nákup výrobků v podnikové prodejně.

·         Příspěvek na penzijní pojištění.

·         Příspěvek na dopravu do zaměstnání.

·         25 dnů dovolené

·         Odměny při pracovních a životních výročích.

·         Zaměstnanecký fond

·         Zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.

·         Nástup do zaměstnání ihned.

·         Zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti, která je součástí koncernu Agrofert a.s.

Očekáváme:

·         Zodpovědnost, pracovitost, samostatnost.

·         Ochotu učit se novým věcem.

V případě zájmu prosíme o zaslání profesního životopisu na níže uvedenou e-mailovou adresu, taktéž možno kontaktovat telefonicky.