info@dav.cz

Dělník čističky odpadních vod

Dělník čističky odpadních voda

Informace o pracovním místě a mzdových podmínkách:

Požadujeme ( kvalifikační předpoklady):

  • Vyučení v oboru instalatér, zámečník nebo příbuzném oboru.
  • Výhodou je průkaz, průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku, řidičský průkaz.

Náplň práce:

  • Každodenní obsluha a inspekční prohlídky celé ČOV.
  • Údržba a drobné opravy na technickém zařízení.
  • Přesun hmoty do kontejnerů, dávkování přípravků.
  • Pracovní doba – 3 směnný provoz (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00).

Nabízíme:

  • Zodpovědnou a zajímavou práci.
  • Možnost dalšího zaškolování a vzdělávání v daném oboru.
  • Hrubá měsíční mzda od 22 000 – 26 000 Kč.
  • Stravování – na ranní i na odpolední směně, cena 15,- Kč/jídlo.
  • Zvýhodněný nákup výrobků v podnikové prodejně.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
  • 25 dnů dovolené
  • Odměny při pracovních a životních výročích.
  • Zaměstnanecký fond
  • Zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.
  • Nástup do zaměstnání ihned.
  • Zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti, která je součástí koncernu Agrofert a.s.

Očekáváme:

  • Zodpovědnost, pracovitost, zručnost, samostatnost.
  • Ochotu pracovat i nad rámec běžné pracovní doby.
  • Ochotu učit se novým věcem.

V případě zájmu prosíme o zaslání profesního životopisu, následně Vás budeme ihned kontaktovat.