info@dav.cz

Dělník moření

Náš klient se zabývá prováděním chemických povrchových úprav nerezových ocelí, především mořením a pasivací. V této oblasti je vedoucí firmou v ČR a SR, zaměstnává cca 50 pracovníků. Pro nový provoz v Brně – Řečkovicích hledá nové pracovníky na dělnickou pozici v provozu mořírna.

Pracovní náplň:

Provádění jednoduché manipulační činnosti, oplachů a pod.
V případě přidělení na pozici kvalifikovaného dělníka provádění moření a pasivace.

Pracoviště:

Karásek 1c, Brno – Řečkovice.
Kvalifikovaný dělník může být vysílán na pracovní cesty po ČR a SR.

Pracovní doba:

Pondělí až pátek 7.00 – 15.30 hod.

Mzda:

Nástupní mzda 33 000,- až  40 000,-
Po zkušební době ( 3 měsíce ) úkolová mzda, kde je možnost vyšších výdělků podle odvedené práce

Nabízíme:

Nadstandardní platové ohodnocení v daném odvětví
Vánoční odměny
5 týdnů dovolené (při odpracování 2 roků ve společnosti)
Zázemí moderní a stále se rozvíjející české strojírensko-chemické společnosti
Práce ve zcela novém moderním provozu
Dotované nápojové automaty
Perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání
Stravenky
Práce v příjemné a dopravně dostupné části Brna (vlakové nádraží, firemní parkoviště)
Možný firemní růst
Možnost stravování v zázemí firmy (denní místnost) nebo využití restaurace poblíž areálu
Všechny uchazeče zaškolíme

Požadujeme:

čistý trestní rejstřík
dobrý zdravotní stav

Nástup:

nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.