info@dav.cz

Dělník chemické povrchové úpravy (moření)

Dělník –  chemické povrchové úpravy (moření)

Náš klient se zabývá prováděním povrchových úprav nerezových ocelí, především mořením a pasivací. V této oblasti je vedoucí firmou v ČR a SR, zaměstnává cca 50 pracovníků. Pro nový provoz v Brně – Řečkovicích hledá nové pracovníky na dělnickou pozici mořič.

Pracovní náplň:

Provádění moření a pasivace. Jedná se o chemickou úpravu nerezových ocelí

Požadujeme:

čistý trestní rejstřík
dobrý zdravotní stav

Pracoviště:

Karásek 1c, Brno – Řečkovice (cca od 1.11.2019), i na montážích po celé ČR a SR.
Cca do 30.10.2019 Brno – Královo Pole – ulice Křižíkova 68f.

Pracovní doba:

Pondělí až pátek 7.00 – 15.30 hod.

Nabízíme:

– práce ve zcela novém moderním provozu
nástupní plat 25.000,- Kč, po zapracování (nejpozději do 3 měsíců) úkolová mzda, min. výše platu 30 000,- až 35 000,- Kč/měsíc.
firemní benefity
odměny
perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání
výborné pracovní zázemí
možný firemní růst
všechny uchazeče zaškolíme

Nástup:

nástup možný ihned

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat pro bližší informace.