info@dav.cz

Dispečer-ka expedice

Náš klient, drůbežářské závody se sídlem v Brně-Modřicích hledá do svého týmu pracovníka na pozici: Dispečer/ka/ expedice

Požadujeme ( kvalifikační předpoklady):

  • Střední škola s maturitou
  • Znalost práce na PC ( Excel, Word)

Náplň práce:

  • Zabezpečení plynulého chodu expedičních skladů
  • Administrativní práce spojené s expedicí
  • Spolupráce s ostatními odděleními.
  • Třísměnný provoz, směny od 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Hrubá měsíční mzda od 20 500-22 800 Kč+ příplatky dle vnitřního předpisu

Nabízíme:

  • Zodpovědnou a zajímavou práci.
  • Možnost dalšího zaškolování a vzdělávání v daných oborech.
  • Stravování – na ranní i na odpolední směně, cena 15,- Kč/jídlo.
  • Zvýhodněný nákup výrobků v podnikové prodejně.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
  • 25 dnů dovolené
  • Odměny při pracovních a životních výročích.
  • Zaměstnanecký fond
  • Zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.
  • Nástup do zaměstnání ihned.
  • Zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti

Očekáváme:

  • Zodpovědnost, pracovitost, samostatnost.
  • Ochotu učit se novým věcem.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.