info@dav.cz

Energetik – vodohospodář

Náš klient, drůbežářské závody se sídlem v Brně – Modřicích, hledá do svého týmu energetika – vodohospodáře.

Požadujeme (kvalifikační předpoklady):

  • SŠ, případně VŠ technického zaměření
  • Vítán Energetický institut se zaměřením na energetiku a vodní hospodářství
  • Znalosti práce na PC, vítána znalost AutoCad
  • Odborná praxe min. 3 roky (strojírenský obor nebo potravinářská výroba)
  • Znalosti základních předpisů, zákonů a norem v oblastech ŽP, ochrana vody, půdy a ovzduší, energetika, chlazení, vytápění, větrání, čištění odpadních vod

Náplň práce:

  • Organizace a řízení plynulého chodu strojovny čpavkového chlazení, plynové kotelny, vodárny a čistírny odpadních vod
  • Plánování, evidence, sledování, inovativní návrhy-spotřeby plynu, elektřiny, vody
  • Zajišťování a evidence revizí technických zařízení
  • Kontrola technického stavu strojního zařízení svěřeného úseku
  • Plánování směn a kontrola práce podřízených zaměstnanců
  • Zajišťování a analýza rozborů – pitná a odpadní voda
  • Zajišťování styku s orgány státní správy a dozorovými orgány v oblasti ŽP včetně zpracování ročních hlášení
  • Pracovní doba po-pá – ranní směna
  • Hrubá měsíční mzda dle kvalifikace a délky praxe 38 000 – 43 000 Kč.

Nabízíme:

  • Zodpovědnou a zajímavou práci.
  • Možnost dalšího zaškolování a vzdělávání v daných oborech.
  • Stravování – na ranní i na odpolední směně, cena 15,- Kč/jídlo.
  • Zvýhodněný nákup výrobků v podnikové prodejně.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
  • 5 týdnů dovolené
  • Odměny při pracovních a životních výročích.
  • Zaměstnanecký fond
  • Zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.
  • Nástup do zaměstnání ihned.
  • Zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti

Očekáváme

  • Zodpovědnost, pracovitost, samostatnost.
  • Ochotu učit se novým věcem.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete životopis. Budeme Vás zpětně kontaktovat.