info@dav.cz

Energetik – vodohospodář

Informace o pracovním místě a mzdových podmínkách

Požadujeme ( kvalifikační předpoklady):

  • SŠ, případně VŠ, technického zaměření.
  • Vítán Energetický institut se zaměřením na energetiku a vodní hospodářství.
  • Dobrá znalost práce na PC, vítána znalost AutoCad.
  • Odborná praxe minimálně 3 roky (výhodou je ve strojírenském oboru nebo potravinářské výrobě).
  • Znalosti základních předpisů, zákonů a norem v příslušných oblastech – ŽP, ochrana vody, půdy a ovzduší, energetika, chlazení, vytápění, větrání, čištění odpadních vod.
  • V oblasti vytápění vítány podrobnější znalosti – normy a právní předpisy, provoz a údržba, potrubí a armatury, teorie, schémata, čtení výkresů, plynové kotle, příprava TUV, vytápění průmyslových objektů, tepelné izolace, komíny a kouřovody.
  • V oblasti větrání, klimatizace a průmyslového chlazení vítány podrobnější znalosti – normy a právní předpisy, provoz a údržba, potrubí a armatury, teorie, schémata, čtení výkresů, systém průmyslového čpavkového chlazení, MaR.
  • V oblasti čištění odpadních vod, vodovodů, kanalizací (splašková, technologická, dešťová) vítány podrobnější znalosti – normy a právní předpisy, provoz a údržba, potrubí a armatury, teorie, schémata, čtení výkresů, znalosti principů flotačního čištění technologických odpadních vod, úprava kotelní vody (osmóza) a vody do chladicího systému strojovny chlazení.
  • V oblasti elektrotechniky a elektrorozvodů vítány podrobnější znalosti – normy a právní předpisy, provoz a údržba, elektromateriály, trafostanice a jejich provozování, teorie, schémata, čtení výkresů, MaR.
  • V oblasti ŽP a ekologie, ochrana ovzduší, vod a půdy, odpadové hospodářství vítány podrobnější znalosti – právní předpisy, informační systémy, apod.

Náplň práce:

  • Organizace a řízení plynulého chodu strojovny čpavkového chlazení, plynové kotelny, vodárny a čistírny odpadních vod.
  • Plánování, evidence, sledování, inovativní návrhy – spotřeby plynu, elektřiny, vody.
  • Plánování, organizace a zajišťování oprav a ND strojního zařízení svěřeného úseku.
  • Zajišťování a evidence revizí technických zařízení.
  • Kontrola technického stavu strojního zařízení svěřeného úseku.
  • Plánování směn a kontrola práce podřízených zaměstnanců.
  • Zajišťování a analýza rozborů – pitná voda, odpadní voda, apod..
  • Zajišťování styku s orgány státní správy a dozorovými orgány v oblasti ŽP, včetně zpracovávání ročních hlášení, měření pachových látek, apod..
  • Pracovní doba Po až Pá, ranní směna.

Nabízíme:

  • Zodpovědnou a zajímavou práci.
  • Možnost dalšího zaškolování a vzdělávání v daném oboru.
  • Služební mobilní telefon.
  • Služební PC.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení (nástupní hrubý příjem: podle kvalifikace a délky praxe 35.000,- až 40.000,- Kč/měs.).
  • Stravování v podnikové jídelně za cenu 15,- Kč (denně výběr ze tří teplých jídel).
  • Naturální výhody pro zaměstnance.
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Jako podíl zaměstnance na kladném hospodaření společnosti – příspěvek na letní a na zimní dovolenou.
  • Dovolená na zotavenou v délce 25 dnů.
  • Odměny při pracovních výročích.
  • Zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti, která je součástí holdingu Agrofert a.s..
  • Možnost nástupu do hlavního pracovního poměru ihned či po dohodě v průběhu roku 2019.

Očekáváme:

  • Zodpovědnost, pracovitost, samostatnost.
  • Příkladné vedení kolektivu podřízených pracovníků.
  • Částečnou časovou flexibilitu.
  • Předkládání inovativních návrhů.
  • Ochotu pracovat i nad rámec běžné pracovní doby.
  • Ochotu učit se novým věcem.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš životopis, budeme Vás ihned kontaktovat.