info@dav.cz

Mzdový/vá účetní – personalista/ka

Mzdový/á účetní a personalista/ka

Typ pracovního poměru: HPP na plný pracovní úvazek

Vzdělání: středoškolské s maturitou, nejlépe ekonomického směru

Platové zařazení: 10. platová třída + osobní příplatek

Požadavky:

uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
zkušenost se mzdovým programem AVENSIO (výhodou)
orientace v zákoníku práce a souvisejících předpisech
praxe v oblasti mzdového účetnictví
trestní bezúhonnost
praxe ve školské příspěvkové organizaci (výhodou)
týmová spolupráce

Náplň práce:

komplexní vedení mzdové a personální agendy pro cca 125 zaměstnanců (včetně odvodů, exekucí, ročního zúčtování daně zaměstnanců, vyúčtování daně ze ZČ za organizaci)
tvorba tabulek a statistických výkazů
zařazování zaměstnanců do platových tříd a stupňů

Nabízíme:

5 týdnů dovolené
příspěvek na obědy a rekreaci/sport z FKSP
příjemné pracovní prostředí
flexibilní pracovní doba
stabilitu státní příspěvkové organizace
místo výkonu práce: Brno – Královo Pole
nástup možný ihned nebo dle dohody

V případě zájmu zasílejte ihned Váš životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.