Kontaktuje nás i Vy
info@dav.cz

O nás

Společnost DAV vznikla v roce 1993 jako jedna z prvních českých soukromých firem zabývajících se personalistikou a náborem pracovníků. Situace na pracovním trhu se od založení firmy mnohokrát změnila a vyžadovala vždy pružnou a rychlou reakci. Naše know-how nám vždy umožnilo flexibilně přizpůsobovat služby měnícím se požadavkům trhu i  klienta. Proto můžeme uspokojovat náročné požadavky velkých společností, stejně jako českých živnostníků.

Personální agentura DAV má již od počátku svého založení velmi silnou pozici v Jihomoravském kraji, ale v posledních letech, i  díky otevření pražské pobočky obsazuje pozice v rámci celé České, ale i Slovenské republiky. Uspokojujeme i naše klienty poptávající pracovníky do zahraničí.

Naše personální agentura spolupracuje se společností LMC s. r. o., která provozuje servery prace.cz a jobs.cz. Využíváme jejich rozsáhlou databázi kandidátů všech profesí a zaměření.

Našim klientům nabízíme vedení a realizaci náborových kampaní, přímé vyhledání s garancí 3 měsíce na vybraného uchazeče fundovanou psychologickou diagnostiku a personální poradenství.

Základem našeho podnikání je vzájemná důvěra, což nám umožňuje začít pracovat pro zákazníka ve velice krátké době , tedy téměř ihned po potvrzení objednávky a probrání konkrétních potřeb a požadavků náboru.

Velký objem inzerce nám umožňuje nabídnou bezkonkurenční ceny, které jsou v porovnání s kampaní, kterou by si společnost prováděla sama až třetinové.

Svým partnerům nabízíme profesionální služby nejvyšší kvality , rychlé a věcné jednání a fundované poradenství našich zkušených personalistů.