info@dav.cz

Obsluha neutralizační stanice – poloautomatický režim

Náš klient se zabývá prováděním povrchových úprav nerezových ocelí, především mořením a pasivací. V této oblasti je vedoucí firmou v ČR a SR, zaměstnává cca 50 pracovníků. Pro nový provoz v Brně – Řečkovicích hledá nového pracovníka na pozici operátor neutralizační stanice.

Pracovní náplň:

Obsluha absorbérů pro záchyt plynů
Příprava vzorků pro externí analýzu
Vedení spotřeby vstupních surovin
Obsluha stanice na výrobu demivody
Kontrola stavu zařízení, komunikace s údržbou
Ve zbývajícím čase směny (cca 25%) balící a dočišťovací práce v expediční hale, u držitele průkazu řidiče VZV i manipulační práce. Hlavní pracovní náplní však je obsluha neutralizační stanice.

Požadujeme:

Předchozí zkušenost s obsluhou NS, ČOV nebo podobného zařízení výhodou.
Průkaz VZV – výhodou
Jeřábnický průkaz – výhodou
čistý trestní rejstřík
dobrý zdravotní stav

Pracoviště:

Karásek 1c, Brno – Řečkovice.

Pracovní doba:

Pondělí až pátek 7.00 – 15.30 hod.

Nabízíme:

– práce ve zcela novém moderním provozu
minimální výše platu 28.000,- Kč/měsíc + úkolová mzda.
firemní benefity
odměny
perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání
výborné pracovní zázemí
možný firemní růst
všechny uchazeče zaškolíme

Nástup:

nástup možný ihned

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.