info@dav.cz

Operativní úklid veřejných prostranství

Oznámení
o vyhlášení výběrového řízení
Statutární město Brno, MČ Brno-Bystrc, tajemník ÚMČ Brno-Bystrc
vyhlašuje výběrové řízení
na pracovní pozici dle organizační struktury

operativní úklid veřejných prostranství
(odbor životního prostředí a dopravy)

na dobu neurčitou s nástupem od 1.6.2021
s plným úvazkem 40 hod./týden
platové zařazení: dle zák. č. 262/2006 Sb. a NV č. 341/2017 Sb. v platové třídě 1,
tj. ve výši minimální mzdy, případně po zapracování osobní ohodnocení;
náplň práce: sběr a úklid odpadků na veřejných prostranstvích v Bystrci
pracovní doba: Po – Pá 8.00 – 16.30

POŽADAVKY :

minimálně základní vzdělání
fyzická zdatnost
odolnost vůči nepříznivým klimatickým vlivům
dobrá znalost katastru Bystrc

PŘIHLÁŠKA :

Přihlášku doplněnou strukturovaným profesním životopisem předejte na podatelně úřadu nebo zašlete nejpozději do 14.5.2021 (razítko pošty) v obálce označené „operativní úklid veřejných prostranství“ na adresu:
Statutární město Brno, MČ Brno-Bystrc
nám. 28. dubna 60
635 00 Brno