info@dav.cz

Operátor CNC – frézař

Do stabilní, rozvíjející se strojírenské společnosti hledáme kolegu do oddělení výroby.
Náplň práce

Práce s výkresovou a technickou dokumentací
programování a obsluha CNC strojů

Požadavky:

SŠ strojního zaměření

praxe 1-2 roky
orientace v technické dokumentaci
čtení 3D modelů (výhodou)
programování a obsluha CNC poloautomatů (stroje s ruční výměnou nástrojů) jednodušší obsluha
znalost práce na soustruhu výhodou
pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, týmovou spolupráci a ochotu učit se
ŘP skupiny B (výhodou)

Nabízíme:

zajímavé finanční ohodnocení, odměny a prémie
příspěvek na obědy
příspěvek na penzijní spoření
flexibilní pracovní doba
kafeterie na pracovišti zdarma
příjemné moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu
prostor pro seberealizaci a možnost dalšího rozvoje
1 směna – možnost zvolit si čas začátku pracovní doby
Pracoviště – Brno – JV

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.