info@dav.cz

Operátor CNC – frézař

Do stabilní, rozvíjející se strojírenské společnosti hledáme kolegu do oddělení výroby.

Náplň práce

  • Práce s výkresovou a technickou dokumentací
  • programování a obsluha CNC strojů

Požadavky:

  • SŠ strojního zaměření
  • orientace v technické dokumentaci
  • čtení 3D modelů (výhodou)
  • znalost programování CNC v ŘS Sinnumeric, ProtoTRAK (výhodou)
  • znalost práce na soustruhu výhodou
  • pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, týmovou spolupráci a ochotu učit se
    ŘP skupiny B (výhodou)

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení, odměny a prémie
  • příspěvek na obědy
  • příspěvek na penzijní spoření
  • flexibilní pracovní doba
  • kafeterie na pracovišti zdarma
  • příjemné moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • prostor pro seberealizaci a možnost dalšího rozvoje
  • 1 směna – možnost zvolit si čas začátku pracovní doby
  • Pracoviště – Brno – JV

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete Váš životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.