info@dav.cz

Operátor neutralizační stanice

Informace o firmě:

Náš dlouholetý klient se zabývá prováděním povrchových úprav nerezových ocelí, především mořením a pasivací. V této oblasti je vedoucí firmou v ČR a SR, zaměstnává cca 50 pracovníků. Pro moderní provoz v Brně – Řečkovicích hledá nového pracovníka na pozici operátor neutralizační stanice.

Pracovní náplň:

Obsluha neutralizační stanice – poloautomatický režim
Obsluha absorbérů pro záchyt exhalací
Příprava vzorků pro externí analýzu
Vedení spotřeby vstupních surovin
Obsluha stanice na výrobu demivody – poloautomatický režim.
Kontrola stavu zařízení, komunikace s údržbou
Ve zbývajícím čase směny (cca 25%) balící a dočišťovací práce v expediční hale.

Požadujeme:

Předchozí zkušenost s obsluhou NS, ČOV nebo podobného zařízení výhodou, nikoliv podmínkou.
čistý trestní rejstřík
dobrý zdravotní stav

Pracoviště:

Karásek 1c, Brno – Řečkovice.

Pracovní doba:

Pondělí až pátek 7.00 – 15.30 hod.

Nabízíme:

– práce ve zcela novém moderním provozu
minimální výše platu 28.000,- Kč/měsíc + úkolová mzda (za rok 2020 činí průměrná měsíční mzda 30.760,- Kč)
firemní benefity
odměny
perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání
výborné pracovní zázemí
možný firemní růst
všechny uchazeče zaškolíme
práce v příjemné a dopravně dostupné části Brna (vlakové nádraží a autobusová zastávka 100m, firemní parkoviště)

Nástup:

nástup možný ihned

Uchazeči pošlou životopis na náš email, či reagují prostřednictvím formuláře. Zasláním životopisu dáváte souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů. Následně Vás kontaktujeme.