info@dav.cz

Pracovník/ce zákaznického servisu

Náš klient, zabývající se prodejem kosmetiky, vonných svíček a bytových doplňků, hledá do svého obchodního týmu posilu na pozici customer service – péče o zákazníky.

Pracoviště: Ivanovice na Hané

Náplň práce:

Příjem objednávek, komunikace s expedicí
Vystavování faktur (účetní systém Pohoda)
Správa nabídky eshopu (Shoptet)
Komunikace se zákazníky – (e-mailem, telefonicky)
vydávání zásilek při osobním odběru
komunikace s marketingem

Očekáváme:

Středoškolské vzdělání, bezchybná znalost českého jazyka
Angličtina na komunikativní úrovni, porozumění psanému textu, schopnost reagovat na mluvenou angličtinu
Zkušenosti s MS Office, zejména s Excelem
Příjemné vystupování, komunikativnost
Profesionální jednání při komunikaci se zákazníkem
Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
Zkušenost s klientským servisem výhodou

Bydliště v okrese Vyškov.

Nabízíme:

Hlavní pracovní poměr 7:00-15:30
Stravenky
Menší pracovní kolektiv, práce v příjemném prostředí
Nástupní mzda 22-24,000

Nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.