info@dav.cz

Pracovník kontroly jakosti

Náš klient se zabývá prováděním povrchových úprav nerezových ocelí, především mořením, pasivací a tryskáním. V této oblasti je vedoucí firmou v ČR a SR, zaměstnává cca 50 pracovníků. Pro zcela nový provoz v Brně – Řečkovicích hledá pracovníka kontroly jakosti.

Pracovní náplň:

Kontrola kvality práce v provozu mořírna a tryskárna
Jedná se především o kontrolu vizuální. Ve výjimečných případech kontrola drsnosti povrchu, rozměrů apod.
Kontroluje se nejen kvalita provedené práce, ale i úplnost dodávky a případné poškození dílů.
Kontroluje se 100% zakázek.

Vstupní kontrola:

Kontrola dílů dodaných zákazníkem, počty kusů a případné poškození.
Kontrola je zaměřená na odhalení zjevných vad, případně vad v balení apod.

Vystavení protokolů:

U zakázek, u nichž je to požadováno zákazníkem, se vystavuje protokol o kvalitě.

Komunikace se zákazníkem:

Řeší reklamace, neshody s požadavky zákazníka, případně ve spolupráci s technikem mořírny dodávky poškozených dílů apod.
Řeší se zákazníkem předcházení problémům s kvalitou práce, a to nejen moření, ale i balení, dopravu apod.

Vnitrofiremní komunikace:

Snaží se předcházet svou činností vzniku reklamací, poškození dílů apod.
Komunikuje s manažery, techniky, mistry a předáky jednotlivých provozů, případně pověřenými dělníky.
Kontroluje dodržování systému jakosti.

Požadujeme:

čistý trestní rejstřík
min. SŠ vzdělání v technickém oboru (strojírenství, metalurgie, slévárenství, apod.)
praxe v činnosti kontroly jakosti min. 2 roky
ŘP sk. B
schopnost jednat s lidmi
dobrý zdravotní stav

Pracoviště:

Karásek 1c, Brno – Řečkovice.

Pracovní doba:

Pondělí až pátek 7.00 – 15.30 hod.

Nabízíme:

práce ve zcela novém moderním provozu
nástupní plat 30 000,- Kč/měsíc,
firemní benefity
odměny
perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání
výborné pracovní zázemí

Nástup:

Nástup možný ihned, ale není to podmínkou.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.