info@dav.cz

Pracovník péče o klíčové zákazníky

Náš klient, společnost zabývající se internetovým prodejem dárkového zboží hledá do svého týmu pracovníka nebo pracovnici pro péči o klíčové zákazník.

Pracoviště: Ivanovice na Hané

Druh pracovního poměru: HPP

Pracovní doba: dle domluvy

Primární náplň práce:

Základní administrativa – zpracování objednávek (ve většině případů Excel) a fakturace v Pohodě; vystavení ODD, zápočtů.
Příprava podkladů (rozcestníků) pro příchozí zboží – k optimalizaci času pro jednotlivé zakázky (nutnost plánovat a přemýšlet dopředu)
Plánování vydaných objednávek, přijatých objednávek, expedic přijatých objednávek, stanovování priorit (komunikace se skladem, se zákazníky)
Listing nových produktů, představení nových značek zákazníkům, plánování marketingových aktivit a vypracování podkladů pro tyto účely
Akvizice (pasivně, ne v terénu)
Komunikace s dodavateli
Návštěvy u zákazníků – ve většině případů s majiteli firmy – tomu předchází příprava podkladů pro setkání a následný „zápis“ ze schůzky

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • řp. B
  • znalost práce na PC
  • komunikační schopnosti
  • loajalitu a samostatnost

Nabízíme:

  • 26-30 000,- /měsíčně
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na obědy
  • Finanční bonusy dle výsledků pracovníka
  • Práce v příjemném kolektivu.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš životopis, budeme Vás ihned kontaktovat.