info@dav.cz

Pracovník tryskárny nerezových ocelí

Náš klient je  vedoucí firmou v oblasti moření, pasivace a povrchových úprav nerezových ocelí v ČR a SR.

Hledá pracovníky pro tryskárnu nerezových ocelí.

Pracovní náplň:

Provádění tryskání dílů z nerezových ocelí balotinou (předchozí praxe není nutná – zaškolíme), manipulace s díly, řízení VZV – zaškolíme, obsluha strojního vybavení tryskárny. Práce na ranní i odpolední směny.

Pracoviště:

Sídlo firmy na Chrlické ulici v Modřicích.

Požadujeme:

– pracovitost

– zodpovědnost

– čistý trestní rejstřík

– dobrý zdravotní stav

Nabízíme:

– úkolovou mzdu dle množství a kvality provedené práce, průměrná hrubá mzda po zapracování 25.000,-Kč až 28.000,- Kč/měsíc

– příspěvek na stravenky

– v případě dobrých hospodářských výsledků celé firmy vánoční odměny

– perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání na dobu neurčitou

– nástup možný ihned

V případě  zájmu o tuto pozici, zašlete Váš životopis.