info@dav.cz

Pracovník údržby

Pracovník údržby – řadový

Informace o firmě:

Firma FK system – povrchové úpravy, s.r.o. se zabývá prováděním povrchových úprav, především mořením a pasivací legovaných antikorozních ocelí. V této oblasti jsme vedoucí firmou v ČR a SR, zaměstnáváme cca 50 pracovníků.

Pracovní náplň:

– Provádění jednoduché údržby areálu firmy, strojů, zařízení a majetku firmy, vozového parku apod.
– Provádění údržby elektrozařízení (platí pro pracovníka s vyhláškou 50).

Požadujeme:

– odborné vzdělání v technickém oboru (zámečník, instalatér, elektrikář apod.)
– technickou zručnost
– pracovitost
– čistý trestní rejstřík
– dobrý zdravotní stav
– ŘP sk. B výhodou

Pracoviště:

Chrlická 661, Modřice (od 1.10.2019 ul. Karásek, Brno – Řečkovice)

Pracovní doba:

Pondělí až pátek 7.00 – 15.30 hod.

Nabízíme:

– plat 26.000,- Kč, elektrikář s vyhláškou 50 plat 29.000,- Kč
– firemní benefity
– odměny
– perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání
– výborné pracovní zázemí

Nástup: Ihned, nejpozději 1.8.2019.

V případě, že Vás pozice zaujala, zašlete životopis na naši emailovou adresu, poskytneme Vám další podrobnější informace.