info@dav.cz

Předák haly expedice

Náš klient, zavedená firma zabývající se prováděním povrchových úprav nerezových ocelí, především mořením a pasivací, která zaměstnává cca 50 pracovníků a je vedoucí firmou v ČR a SR v tomto oboru, hledá do svého týmu Předáka haly expedice. Práce je v novém a moderním provozu v Brně – Řečkovicích.

Pracovní náplň:

– vedení skupiny dělníků haly expedice, jejich úkolování a zodpovědnost za jejich činnost

– přijímání úkolů od mistra a technika provozu

– výdej zakázek dopravcům

– jednoduchá práce v systému PC

– jednoduchá , ale různorodá manuální pracovní náplň: balení a vybalování dílů, skládání dílů do košů a palet, dočišťování dílů, manipulace s díly apod.

Požadujeme:

– čistý trestní rejstřík

– dobrý zdravotní stav

– zkušenost s vedením malého kolektivu výhodou

– základní znalost PC

Pracoviště:

– Areál Karásek, Brno – Řečkovice

Pracovní doba:

– pondělí až pátek: 07:00-15:30

Mzda:

– nástupní mzda 32 000,- Kč za měsíc + odměny dle pracovních výsledků

Nabízíme:

– práce ve zcela novém moderním provozu

– 5 týdnů dovolení (při odpracování 3 roků ve společnosti)

– dotované nápojové automaty

– firemní benefity

– odměny

– perspektivní , zajímavé a dlouhodobé zaměstnání

– výborné pracovní zázemí

– možnost firemního růstu

– všechny uchazeče zaškolíme

– práce v příjemn a dopravně dostupné části Brna (vlakové nádraží a autobusová zastávka 100 m, firemní parkoviště)

– nástup možný ihned

V případě, že Vás tato pozice zaujala, zašlete Váš životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.