info@dav.cz

Přípravář stavební výroby

Stavební firma hledá kolegu na pozici:

Náplň práce:

  • Příprava stavební výroby
  • Výběr dodavatelů stavebních materiálů a prací v souladu s projektovou dokumentací zakázky
  • Uzavírání objednávek a smluvních vztahů s vybranými dodavateli
  • Aktivní spolupráce se stavbyvedoucím a vedením společnosti během realizace stavby
  • Příprava a kompletace dokladové části pro předání díla
  • Vyhodnocování zakázek
  • Zastupovat společnost vůči investorovi, projektantovi, dodavatelům a veřejnoprávním orgánům

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru pozemního stavitelství
  • Uživatelská znalost MS Office, BuildPower
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Časová flexibilita
  • Komunikační a organizační schopnosti, zodpovědnost, aktivní přístup
  • Dynamickou, pečlivou samostatnou osobnost, loajální vůči firmě
  • vhodné i pro absolventy

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Služební automobil i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook
  • Místo výkonu práce Brno
  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Osobní kvalifikační růst
  • Práce v mladém kolektivu
  • Nástup dohodou

V případě zájmu zašlete Váš životopis.