info@dav.cz

Prodejce koupelnového centra

Náš klient patří mezi nejvýznamnější velkoobchodní dodavatele v oblasti topení, sanity a inženýrských sítí v České republice.
Pro pobočku v Brně hledá kolegu/kolegyni na pozici Prodejce koupelnového centra na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

* komplexní péče o svěřené zákazníky, poradenství
* vytváření grafických návrhů koupelen
* organizační zajištění objednávek
* ostatní činnosti spojené s prodejem

Požadujeme:

* výuční list, SŠ vzdělání
* znalost sortimentu sanity, topení, obkladů a dlažeb, stavební chemie PODMÍNKOU
* zkušenosti na pozici prodejce koncovým zákazníkům
* aktivní přístup k obchodu, příjemné vystupování
* obchodní myšlení, komunikační dovednosti
* uživatelská znalost práce na PC (MS Office), znalost informačního systému SAP výhodou, znalost vizualizačního softwaru (Visoft nebo jiný) výhodou
* flexibilita

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí
* zajímavou práci, každodenní kontakt se zákazníkem
* odpovídající a motivující finanční ohodnocení
* další vzdělávání formou produktových školení a školení prodejních dovedností
* příspěvek na stravování
* příjemné pracovní prostředí
* možnost seberealizace a osobního rozvoje
* pracovní doba po-pá
* mzda cca 27.000,- – 33.000,- Kč, provize nejsou omezené

Místo výkonu práce:

Brno – Královo Pole

BENEFITY:

Výkonnostní prémie
Mobilní telefon
Stravenky
Sleva na firemní zboží
Vzdělávací kurzy, školení

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat s bližšími informacemi.