info@dav.cz

Provozní bistra – spolupracovník

PROVOZNÍ BISTRA A V BUDOUCNU PIVNICE V CENTRU BRNA – spolupracovník – brigádník, který určuje směr bistra a stará se o provoz.

Adresa pracoviště: Jakubské náměstí
Datum nástupu: 1.9. 2018

Do našeho týmu hledáme schopného vedoucího provozu nového bistra v centru Brna. Hledáme člověka, který se chce aktivně podílet na otevření a vymýšlet směr, kterým se může podnik ubírat.
Pracovní doba: Bistro bude mít otevřeno denně od 15:00 – 24:00. Jak si nastavíte pracovní dobu je ale čistě na vás.

POŽADAVKY:

schopnost vést kolektiv
znalost anglického jazyka výhodou
aktivní přístup
komunikativnost
orientace v ekonomice podniku
dobrá znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, Outlook)
praxe na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou
minimální vzdělání: středoškolské/výuční list

NÁPLŇ PRÁCE:

řízení, koordinace a kontrola činnosti provozu
odpovědnost za řízení zaměstnanců
komunikace se zákazníky a dodavateli
příležitostná obsluha zákazníků
administrativní práce
odpovědnost za skladové hospodářství
spolupráce s účetním oddělením

NABÍZÍME:

možnost podílet se na směřování nového podniku a ovlivnit gastronomickou nabídku
odměny za školení zaměstnanců
stravenky
odborné gastronomické vzdělávání a manažerské kurzy
zvýšení výdělku v závislosti na úspěšnosti podniku
možnost zvolit si pracovní dobu podle svých potřeb

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš životopis, budeme Vás kontaktovat.