info@dav.cz

Programátor PLC

Dokážeme vymyslet skvělé stroje! Je pro nás samozřejmostí je nakreslit, umíme je i vyrobit a ze všech dílků a součástek poskládat…

Vy nám můžete pomoci vdechnout jim život.

Náplň práce:

  • Tvorba a implementace software PLC systémů
  • Programování a oživení robotů
  • Tvorba vizualizace/HMI
  • Testování, oživování a uvádění strojů a linek do provozu v sídle společnosti, nebo přímo u zákazníka
  • Spolupráce s vývojovým týmem
  • Jednání se subdodavateli
  • Spolupráce na tvorbě cenových nabídek
  • Příprava podkladů k návodům na obsluhu a servis

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ v oblasti IT, elektrotechniky nebo automatizace
  • Znalost programování PLC systémů Siemens a Beckhoff
  • Znalost projektových dokumentací
  • Znalost komunikačních sběrnic a protokolů
  • Vědomosti o informačních a síťových technologiích
  • Znalost kamerových systémů výhodou
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni je výhodou, není podmínkou
  • ŘP skupiny B
  • Pečlivost, zodpovědnost, spolehlivost, aktivní přístup, týmovou spolupráci a ochotu učit se

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení, odměny a prémie
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na obědy
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Notebook a služební telefon i pro soukromé účely
  • Příjemné moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • Různorodou práci na menších i větších projektech
  • Prostor pro seberealizaci a možnost dalšího rozvoje
  • Permanentky na sport

V případě, že Vás naše pozice zaujala, zašlete životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.