info@dav.cz

Projektant průmyslové automatizace

Název pozice:

Projektant průmyslové automatizace, technická podpora produktu – PLC, regulované
pohony HITACHI

pracovní náplň:

  • technická podpora produktů Hitachi
    PLC: zvládnutí problematiky návrhů a programování PLC, HMI Hitachi
  • vytváření zákaznických řešení
  • projektování automatizačních celků (HMI+PLC+pohony+ostatní)
  • uvádění do provozu u zákazníka
  • zákaznická podpora na telefonu.
  • pohony:
  • zvládnutí techniky regulovaných pohonů Hitachi
  • projektování zákaznických řešení pohonů, uvádění do provozu u zákazníka
  • opravy výměnou komponent
  • podpora na telefonu.

vzdělání:

  • VŠ na úrovni Bc a vyšší /student/ v oboru automatizace, výkonová elektronika nebo
    příbuzném.
  • Základní praktické zkušenost a dovednosti v elektrotechnice
  • Znalosti v problematice PLC a regulovaných pohonů vítány.

Co nabízíme:

  • získání zkušeností a dovedností v oboru průmyslové automatizace a
    regulovaných pohonů
  • různorodou práci
  • pohled do praxe rozličných výrobních
    oborů v rámci řešení zákaznických potřeb
  • práci v dobrém kolektivu
  • vlídné zacházení
  • standardní ohodnocení

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis, budeme Vás kontaktovat.