info@dav.cz

Projektový manažer

PROJEKTOVÝ MANAŽER

Společnost Aukční Poradenské Centrum, s. r. o., zařazená mezi TOP 10 firem v Jihomoravském kraji v soutěži Vodafone Firma roku 2014, hledá z důvodu zástupu za mateřskou dovolenou vhodného kandidáta/ku na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.
AP Centrum se zabývá snižováním provozních a režijních nákladů pomocí elektronických aukcí. Pomáháme průhledně šetřit soukromým firmám i veřejným subjektům.

Náplň práce:
1. Realizace nákupních výběrových řízení
2. Administrace veřejných zakázek
3. Vytváření protokolů z výběrových řízení
4. Zpracování dat
5. Administrativní činnost
6. Telefonická i osobní komunikace se zákazníky i dodavateli

Požadujeme:
min. SŠ vzdělání, nejlépe ekonomického směru
velmi dobré komunikativní a organizační schopnosti
výborný písemný a mluvený projev
vysokou míru samostatnosti, spolehlivosti a pečlivosti
výborná znalost práce na PC, internet
dobrá znalost OpenOffice (Calc, Writer, Impress)
řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
odolnost proti stresu
reprezentativní vystupování
Výhodou:
znalost zákona o veřejných zakázkách
vysokoškolské vzdělání (vhodné pro absolventy)
psaní všemi deseti

Nabízíme :
zajímavou a různorodou práci
zaškolení a podporu zavedené společnosti
práci vhodnou i pro maminky po rodičovské dovolené
rozšíření znalostí v oblasti nákupních strategií firem
práci v mladém kolektivu, který si zakládá na kvalitně odvedené práci
práci na HPP a motivující vícesložkové ohodnocení
široký motivační program – stravenky, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní pojištění, flexipasy, teambuildingy, školení dovedností apod.

V případě zájmu zašlete svůj životopis i s průvodním dopisem na e-mailovou adresu info@dav.cz