info@dav.cz

Provozní elektrikář

Požadujeme ( kvalifikační předpoklady):

Vyučení v oboru elektro – silnoproud či slaboproud (maturita vítána).
Platné osvědčení dle vyhl. 50.
Základní znalosti práce na PC.
Praxi minimálně 2 roky (výhodou je ve strojírenském oboru nebo potravinářské výrobě).
V případě mimořádného zájmu může být i uchazeč s minimální praxí po vyučení.
Výhodou je svářečský průkaz, průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku, řidičský průkaz, znalosti z oblasti zámečnické údržby či oprav strojních zařízení.

Náplň práce:

Preventivní a periodická údržba elektro součástí strojního zařízení pro zpracování drůbežího masa, dále pak elektro součástí budov, včetně rozvoden NN.
Odstraňování závad na elektro součástech strojním zařízení.
Provádění seřízení a nastavení strojů po stránce elektroinstalační.
Pracovní doba Po až Pá ve 12-ti hodinových směnách.
Nástupní hrubá měsíční mzda 31 500,- Kč + příplatky dle vnitřního předpisu

Nabízíme:

Zodpovědnou a zajímavou práci.
Možnost dalšího zaškolování a vzdělávání v daných oborech.
Stravování – na ranní i na odpolední směně, cena 15,- Kč/jídlo.
Zvýhodněný nákup výrobků v podnikové prodejně.
Příspěvek na penzijní pojištění.
Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
25 dnů dovolené
Odměny při pracovních a životních výročích.
Zaměstnanecký fond
Zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.
Nástup do zaměstnání ihned.
Zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti

Očekáváme:

Zodpovědnost, pracovitost, samostatnost.
Ochotu učit se novým věcem.

V případě, že Vás tato pozice zaujala, nám zašlete životopis, budeme Vás kontaktovat.