info@dav.cz

Provozní zámečník

Náš klient, drubežářské závody se sídlem v Brně – Modřicích, hledá do svého týmu kandidáty na pozici: Provozní zámečník

Informace o pracovním místě a mzdových podmínkách

Požadujeme ( kvalifikační předpoklady):

  • Vyučení v oboru strojní zámečník (či příbuzném oboru).
  • Základní znalosti práce na PC výhodou.
  • Praxi minimálně 3 roky ve strojírenském oboru nebo potravinářské výrobě.
  • Výhodou je svářečský průkaz, průkaz řidiče vysokozdvižného vozíku, řidičský průkaz, případná kvalifikace v oboru elektro.

Náplň práce:

  • Preventivní a periodická údržba strojního zařízení pro zpracování drůbežího masa.
  • Odstraňování závad na strojním zařízení.
  • Provádění seřízení strojů.
  • Pracovní doba ve 12-ti hodinových směnách.

Nabízíme:

  • Zodpovědnou a zajímavou práci.
  • Možnost dalšího zaškolování a vzdělávání v daném oboru.
  • Odpovídající mzdové ohodnocení hrubá měsíční mzda od 23 000 – 30 000 Kč.
  • Stravování – na ranní i na odpolední směně, vždy výběr ze tří jídel připravených ve vlastní kuchyni s příspěvkem zaměstnavatele na stravování, cena 15,- Kč.
  • Zvýhodněný nákup výrobků v podnikové prodejně.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
  • 25 dnů dovolené
  • Odměny při pracovních a životních výročích.
  • Zaměstnanecký fond
  • Zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele
  • Zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti, která je součástí koncernu Agrofert a.s.

Očekáváme:

  • Zodpovědnost, pracovitost, zručnost, samostatnost.
  • Částečnou časovou flexibilitu.
  • Ochotu pracovat i nad rámec běžné pracovní doby.
  • Ochotu učit se novým věcem.

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš životopis, budeme Vás ihned kontaktovat.