info@dav.cz

Šéfkuchař penzionu v Jeseníkách

Náš klient, penzion v Jeseníkách, hledá do svého týmu šéfkuchaře, který bude mít nastarosti 2 restaurace v rámci penzionu a hotelu.

Náš klient, je ochoten nabídnou lepší podmínky, než-li máte v současném, či předešlém zaměstnání.

Náš klient nabízí i ubytování.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za chod provozu
  • příprava teplých a studených pokrmů
  • príprava rautů, konferencí, polopenzí a personálního stravování
  • dodržování technologickýh postupů a receptur
  • dodržování hygienických norem a předpisů HACCP
  • dohled nad ekonomikou kuchyně a skladového hospodářství
  • měsíční inventury – zodpovědnost za svěřený úsek
  • vedení týmu cca 8 osob, jeho motivace

Požadujeme:

  • vyučení v oboru + praxe
  • znalost receptur
  • znalost HACCP
  • zkušenosti s tvorbou a přípravou jídelního lístku
  • schopnost vést a motivovat tým
  • profesionální jednání a vystupování
  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost a dobré komunikační schopnosti
  • zájem o gastronomii a kreativitu ve vaření

Nabízíme:

  • práce na HPP – plný úvazek
  • odpovídající mzdové ohodnocení, možnost růstu po zapracování
  • firemní benefity (strava,mobil, oblečení)
  • zázemí stabilní společnosti
  • možnost seberealizace a rozvíjení svých dovedností

V případě zájmu zašlete Váš životopis, budeme Vás ihned kontaktovat.