info@dav.cz

Servisní technik CNC strojů

Informace o pracovním místě:

Místo práce: montáž strojů Jižní Morava a Severní Morava, servisní zásahy celá ČR
Nabízený plat (hrubého): 25.000,- Kč – 40.000,- Kč
Druh pracovního poměru: plný úvazek

Základní informace

Máte elektrotechnické vzdělání a získal jste již nějakou praxi na pozici servisního technika? Jste držitelem osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb., § 6, domluvíte se anglicky nebo německy a baví Vás cestování? Chcete pracovat pro společnost, která je jedničkou ve svém oboru? Pak jste to právě Vy, koho hledáme!
Úspěšná mezinárodní společnost zabývající se dodávkami a servisem strojních zařízení hledá do svého týmu nového pracovníka na pozici:
CNC – SERVISNÍ TECHNIK (25 – 40.000,- Kč)

Náplň práce:

Zajištění servisu, údržby a opravy CNC strojů, pil a frézek
Instalace strojů, školení a technické poradenství
Diagnostika stavu strojů u zákazníků
Komunikace s kolegy v servisním týmu: elumatec CZ s.r.o. a elumatec AG
Řádné zaškolení v zahraniční centrále
Časté cestování na území ČR

Požadujeme:

SOU/SŠ vzdělání elektrotechnického směru – elektromechanik pro stroje a zařízení (mechatronik – ideální kvalifikace)
Anglický jazyk nebo německý jazyk – úroveň B2
Praxe na obdobné pozici velkou výhodou, není podmínkou
Platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., § 6
ŘP Sk. B (aktivní řidič) a ochotu cestovat
Časovou flexibilitu a organizační schopnosti

Nabízíme:
Kvalitní školení v zahraniční centrále
Možnost profesního a osobního rozvoje
Dlouhodobé zaměstnání ve stabilní společnosti
Práci v mezinárodním týmu
Automobil a notebook (i k soukromým účelům)
Odpovídající mzdové ohodnocení
Příspěvek na stravování
Místo výkonu práce: ČR
Smlouva na dobu neurčitou

Zaujala Vás tato nabídka práce SERVISNÍ TECHNIK – CNC STROJE?
Pokud ano, zašlete svůj strukturovaný životopis na naši emailovou adresu, budeme Vás kontaktovat.