info@dav.cz

Servisní technik – gastro zařízení

SERVISNÍ TECHNIK – GASTRO ZAŘÍZENÍ (cukrářské stroje)

25 000 – 38 000 Kč/měsíc

Náš klient,  česká společnost bez zahraniční účasti, která již 25 let dodává a servisuje gastronomická zařízení vynikající kvality na území České a Slovenské republiky. Reprezentují a spolupracují se špičkovými dodavateli technologií z celého světa a některé produkty sami vyrábí.

Jste šikovný a pracovitý? Jste manuálně zručný a samostatný? Rád se učíte nové věci? Opravujete rád mechanická a elektrická zařízení? Jste týmový hráč?

Náš klient,  firma zabývající se vybavením restaurací, barů a cukráren hledá pracovníka na pracovní pozici:

SERVISNÍ TECHNIK – GASTRO ZAŘÍZENÍ (cukrářské stroje, stroje na zmrzlinu, chladící zařízení)

Nabízí tvrdou a poctivou práci, a když ukážeš dobré výsledky, získáš lukrativní a stabilní místo mezi elitou servisních techniků, pro špičkové světové značky.

Požadujeme:

· SŠ nebo vyučen v technickém oboru

· Ochotu učit se novým věcem

· Technicky zdatný (vyznáš-li se v slaboproudu a chlazení, je to výhoda)

· Elektrotechnické osvědčení – vyhláška č. 50 – výhodou, není podmínkou

· Profesionální vystupování, komunikativnost, spolehlivost, orientace na zákazníka

· Pracovitost, obětavost, časová flexibilita, samostatnost

· Časté pracovní cesty po ČR a SR

· Znalost anglického jazyka pro občasné použití bude výhodou (není podmínkou)

· Požadujeme ŘP skupina B (aktivní řidič)

Nabízí:

· Vše Vás naučí

· Motivační finanční hodnocení 25.000 – 38.000

· Stravenky/příspěvek na stravování – hrazené v plné výši

· 25 dnů dovolené

· Narozeninové volno, možnost dalšího neplaceného volna

· Mobilní telefon, tablet popř. notebook

· Nápoje zdarma (káva, nealko)

· Příspěvek na dovolenou, Vánoční prémie

· Zvýhodněné ceny na firemní zboží

· Odpovědnou, zajímavou a pestrou práci

· Příjemné, moderní a inspirativní pracovní prostředí, kde bude slyšet i tvůj názor

· Práci v úspěšné a dynamicky se rozvíjející společnosti, která si cení kvalitních kolegů

· Místo ve společnosti, která má své jméno jak na domácím trhu, tak i v zahraničí

· Mladý a přátelský kolektiv

· Prostor pro uplatnění dovedností a znalostí

· Podpora při dalším vzdělávání a zvyšování kvalifikace

· Základní pracoviště – Brno-Maloměřice

Náplň práce:

Budete komunikovat se zákazníky (osobně, telefonicky, emailem)
Instalovat nová zařízení a provádět servis a kontroly na stávajících zařízeních.

To jak u zákazníka, tak i v dílně.

Provádět občasné zásobování.

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám Váš životopis, budeme Vás kontaktovat ihned zpět.