info@dav.cz

Skladník-řidič C

Náš klient patří mezi nejvýznamnější velkoobchody v oboru topení, instalace, sanita a inženýrské sítě.
Pro sklad v Brně hledá pracovníka Skladník/řidič s řidičským oprávněním sk. C.

Náplň práce:

* manipulace se zbožím (příjem, uložení a expedice zboží)
* zajišťování přepravy zboží především na střediska společnosti
* dodržování hospodárného provozu
* udržování technického stavu svěřeného vozidla

Požadujeme:

* min. výuční list
* řidičský průkaz sk. C
* oprávnění na VZV výhodou
* flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme:

* zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí
* odpovídající a motivující finanční ohodnocení (24.000,- 27.000,- Kč)
* příspěvek na stravování
* možnost seberealizace a osobního rozvoje

BENEFITY:

Výkonnostní prémie
Mobilní telefon
Stravenky
Sleva na firemní zboží
Rekondiční volno
Vzdělávací kurzy, školení

Místo výkonu práce:
Logistický areál
Evropská,
627 00 Brno – Tuřany

Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete Váš životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.