info@dav.cz

Obchodní asistentka

Popis pozice:

  • práce se smlouvami a objednávkami (příprava, zpracování, koordinace, evidence, …)
  • příprava podkladů pro vypracování veřejných zakázek
  • dohled nad realizací zakázek včetně jejich evidence a termínového plnění
  • fakturace v informačním systému Helios Orange
  • organizace a podpora zahraničních i tuzemských cest pro vedení společnosti

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ, ekonomického směru výhodou
  • výborná znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • časová flexibilita, komunikativnost, zodpovědnost, ochota, vysoká spolehlivost
  • řidičský průkaz skupiny B nutný – aktivní řidič!
  • organizační schopnosti a chuť rozvíjet své znalosti
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • nástup možný ihned

Nabízíme:

  • práce na HPP
  • plat dle zkušeností
  • zajímavá práce v mladém a dynamickém kolektivu
  • stravenky
  • odborná školení
  • bezplatné kurzy anglického a ruského jazyka
  • služební mobilní telefon
  • místo pracoviště: Brno

V případě zájmu o tuto pozici nás kontaktujte emailem s přiloženým životopisem, spojíme se s Vámi.