info@dav.cz

Správce areálu v Řečkovicích

Informace o firmě:

Náš klient se zabývá prováděním povrchových úprav nerezových ocelí, především mořením a pasivací. V této oblasti je vedoucí firmou v ČR a SR, zaměstnává cca 50 pracovníků. Pro  zcela nový provoz v Brně – Řečkovicích hledásprávce tohoto areálu.

Pracovní náplň:

Všeobecná péče a kontrola areálu.
Servisní smlouvy a revizní kontroly (jeřáby, vrata, brány, výtah, topná tělesa, ………).
Dohled nad ostrahou a úklidovou firmou.
Jednání s dodavateli energií, odečty, revize.
Reklamace stavby a jejich řešení.
Správa a používání dokumentace stavby.
Tvorba předpisů.
Spolupráce s vedoucím údržby a hlavním technikem.

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání stavebního či jiného technického zaměření
  • čistý trestní rejstřík
  • dobrý zdravotní stav
  • znalost práce na PC

Pracoviště:

Karásek 1c, Brno – Řečkovice.

Pracovní doba:

Pondělí až pátek 7.00 – 15.30 hod.

Nabízíme:

  • práce ve zcela novém moderním provozu
  • plat 30 000,- Kč/měsíc
  • firemní benefity
  • odměny
  • perspektivní, zajímavé a dlouhodobé zaměstnání
  • výborné pracovní zázemí

Nástup:

nástup možný ihned

V případě Vašeho zájmu o tuto pozici nám zašlete Váš životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.