info@dav.cz

Topič

Topič

Požadujeme ( kvalifikační předpoklady):

Vyučení v oboru zámečník nebo instalatér
Topičský průkaz IV.tř. na plynné palivo
V případě, že uchazeč průkaz nevlastní, možnost zaškolení a po 6 měsících získání průkazu
Znalost práce na PC

Náplň práce:

Inspekční prohlídky na kotelně a výměníkových stanicích
Částečné údržbářské práce a opravy na technice
Výměna filtrů a doplňování chemikálií na úpravu kotelní vody.
Třísměnný provoz
Hrubá měsíční mzda od 19 700-23 000 Kč+ příplatky dle vnitřního předpisu

Nabízíme:

Zodpovědnou a zajímavou práci.
Možnost dalšího zaškolování a vzdělávání v daných oborech.
Stravování – na ranní i na odpolední směně, cena 15,- Kč/jídlo.
Zvýhodněný nákup výrobků v podnikové prodejně.
Příspěvek na penzijní pojištění.
Příspěvek na dopravu do zaměstnání.
25 dnů dovolené
Odměny při pracovních a životních výročích.
Zaměstnanecký fond
Zvýhodněné volnočasové aktivity a další benefity v souladu s vnitřními předpisy zaměstnavatele.
Nástup do zaměstnání ihned.
Zaměstnání v hlavním pracovním poměru v perspektivní a stabilní potravinářské společnosti

Očekáváme:

Zodpovědnost, pracovitost, samostatnost.
Ochotu učit se novým věcem.

V případě, že Vás tato pozice zaujala, nám zašlete životopis, budeme Vás kontaktovat.