Kontaktuje nás i Vy
info@dav.cz

Uchazeči o zaměstnání

Vážení kandidáti a uchazeči o nové zaměstnání. Vážíme si Vašeho aktivního přístupu při hledání práce. Při spolupráci s naší personální agenturou můžete zdarma využít tyto možnosti:

 

  • Pomocí našich stránek www.dav.cz můžete reagovat na pozice, které Vás zaujmou. Pokud Vás zaujme některá konkrétní pozice zašlete nám ihned zprávu na info@dav.cz s přiloženým životopisem, naši personalisté Vám, buď zašlou rovnou kontakt na poptávající společnost, s instrukcemi dalšího postupu, nebo Vás pozveme  do naší kanceláře na první kolo pohovoru. Všechny Vaše žádosti vyřizujeme do 24 hodin!!

 

  • Doporučujeme Vám využívat našeho firemního profilu na facebooku, zde budete nezávazně informování o  všech nových nabídkách a můžete tak zavčas reagovat. Ikonu naleznete vpravo nahoře na našich stránkách, případně Vás nasměřuje přímo tento odkaz: FB.

 

Přejeme Vám mnoho úspěchů při hledání nového pracovního uplatnění a věříme, že Vám v této věci pomůžeme, tak jako již tisícům spokojených kandidátů od roku 1993. V případě  jakýhkoliv dotazů, připomínek, či žádostí o poradenství, nás kontaktujte, rádi Vám pomůžeme a poradíme.