info@dav.cz

Vedoucí projektant se znalostí němčiny

Pracujeme převážně na projektech obytných budov ve Vídni v Rakousku, jsme součástí společnosti Vermehrt.at

Nabízíme

• Práci na zajímavých bytových projektech – novostavby i přestavby

• Možnost kariérního růstu v mladé, dynamicky rozvíjející se společnosti
• Přátelskou atmosféru mladého kolektivu
• Kancelář v centru Brna
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky
• Flexibilní pracovní dobu
• Zaměstnanecký poměr nebo práci na ŽL
• Zajímavé finanční ohodnocení (35-55 tis Kč/měs.)

• Služební telefon a notebook

Požadujeme

• VŠ vzdělání, obor pozemní stavby nebo architektura
• znalost práce v programu ArchiCAD výhodou, MS Office,
• praxe se zpracováním projektové dokumentace
• samostatnost, spolehlivost, týmová spolupráce

Náplň práce:

Zpracování projektové dokumentace – od návrhu po realizační projekty, zpracování detailů

Vedení a dohled nad menším týmem mladých kolegů.

Komunikace s profesanty a firmami v německém jazyce.

V případě zájmu zašlete Váš životopis, budeme Vás kontaktovat.