Kontaktuje nás i Vy
info@dav.cz

Vývojář(ka) systému Microsoft Dynamics NAV (Navision) – SENIOR

Typ pracovního poměru: HPP
Datum nástupu:
Ihned / dohodou
Oblast působení:
Brno
Popis pozice:
Technická analýza návrhu řešení, rozpracovaní fází vývoje a vedení vývoje v rámci projektu (vývoj řešení a delegace jednotlivých úkolů na junior vývojáře), spolupráce s produktovými specialisty na návrhu použití nových produktů/technologií atd.
Požadujeme:
Zkušenost s ERP systémy a zejména s MS Dynamics NAV (Navision) min. 2-3 roky, zkušenosti s návrhy architektury systémového řešení výhodou, VŠ vzdělání respektive odborné znalosti a předpoklady získané z předcházejícího zaměstnání, AJ na dobré komunikativní úrovni, ŘP sk. B, dobrá znalost firemních procesů (obchodní firmy, výrobní společnosti, společnosti poskytující služby, atd.), komunikativnost, ochota cestovat.
Nabízíme:
Práci na implementačních projektech doma i v zahraničí (spolupráce při zadání, architektuře a designu projektu), práce s moderními technologiemi, využití AJ s možností prohloubení jazykových znalostí pomocí firemního kurzu anglického jazyka, vedoucí pozice, platové podmínky odpovídající znalostem a zkušenostem, možnost dalšího osobního i profesního růstu prostřednictvím systému vzdělávání s možností certifikace a standardizace znalostí v oboru IT, práci v mladém kolektivu, pružná pracovní doba.