info@dav.cz

Zámečník – svářeč

Zámečník/svářeč

Chcete pracovat na jednu směnu?

Chcete si v případě potřeby volit navýšení mzdy přesčasy ?

Chcete si zvolit začátek pracovní doby? (05:30 – 07:00)

Chcete si práci před podepsání smlouvy vyzkoušet formou placené brigády?

Chcete si uzpůsobit pracoviště dle individuálních potřeb?

Pokud ano, tak čtěte dál:

Náš klient se stále rozvíjí, díky kvalitní práci a vstřícnému jednání se zákazníky si na nedostatek práce nemůže stěžovat.

Náplň práce

  • skládání dle výkresové dokumentace, svařování
  • jednoduché i složitější zámečnické operace –
  • řezání, broušení, odjehlování, vrtání, závitování, zahlubování,
  • jednoduchá kompletace výrobků

Požadavky:

  • SOU/SŠ v oblasti strojírenství
  • základní orientace ve výkresové a technické dokumentaci
  • zručnost, pečlivost, přesnost
  • samostatnost, spolehlivost
  • týmovou spolupráci a ochotu učit se

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení, odměny a prémie
  • pracovní doba ranní směna , po – pá, možnost odpracovat přesčasy, ale není podmínkou
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na obědy
  • příspěvek na penzijní spoření
  • kafeterie na pracovišti
  • prostor pro seberealizaci a možnost dalšího rozvoje
  • příjemné moderní pracovní prostředí v přátelském kolektivu
  • pracoviště : Jahodová ulice , Brno-Tuřany
  • od 190,- / hodina, o víkendu více

V případě, že Vás naše nabídka zaujala , zašlete Váš životopis, budeme Vás zpětně kontaktovat.